Materiały po konferencji - Szczyrk: Część II

Twoja przeglądarka nie obsługuje Adobe Flash

Aktualności

Konferencja w Szczyrku (17.06.2010)

W najbliższych dniach (21.06.2010 - 23.06.2010) odbędzie się niezwykle ciekawa konferencja organizowana przez Polskie Towarzytwo Informatyczne przy współudziale między innymi firmy DisplayLink. Serdecznie zapraszamy!

Szkolenie "Project Management" w Cambridge UK. (29.11.2008)

W dniach 24 i 25 listopada grupa przedstawicieli regionu GOP w tym członkowie PTI oraz pracownicy DisplayLink (Poland) wzięli udział w wyjeździe szkoleniowym do Cambridge. Szkolenie dotyczyło problematyki Project Management w aspekcie ogólnym bez powiązań z konkretnymi metodologiami zarządzania projektami. Uczestnicy wyjazdu ocenili materiały przedstawione przez Oxford Project jako bardzo wartościowe, na wysokim poziomie kompetencji. Materiały mogą być w przyszłości wykorzystane jako baza do przeprowadzania podobnych szkoleń w Katowicach w ramach planowanych działań PTI na rzecz propagowania idei Project Management w naszym środowisku.

Zaproszenie na jesienną konferencję PTI (14.10.2008)

Konferencja odbyła się w Wiśle w dniach 20.10 - 24.10.2008. Więcej szczegółów na temat konferencji na stronie WWW.

Podczas konferencji „Project Management dla Firm Innowacyjnych” jej uczestnicy zostali zaproszeni przez Piotra Fuglewicza do darmowego udziału w sesji poświęconej badaniom i rozwojowi w trakcie XXIV Jesiennych Spotkań PTI w Wiśle. Sesja odbędzie się we środę 22 października. Dzięki rejestracji poprzez mechanizm niniejszej strony WWW mogą Państwo skorzystać z zaproszenia Piotra Fuglewicza i wziąć bezpłatny udział w tej sesji.

Formularz zgłoszeniowy

Podziękowanie (10.10.2008)

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konferencji w Katowicach. Jednocześnie zapraszamy do odwiedzania strony, gdyż w dalszym ciągu będą na niej publikowane materiały pokonferencyjne.

Materiały viedo (10.10.2008)

W dniu dzisiejszym zostały udostępnione Państwu materiały video z konferencji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wywiadami udzielonymi przez gości konferencji oraz relacjami z wykładów.

Konferencja

Temat:
„Project Management dla Firm Innowacyjnych" droga do sukcesu – od idei do globalnego businessu
Termin:
29 września 2008r.
Miejsce konferencji:
Katowice, ul. Uniwesytecka 13, budynek Altus/Qubus
Sala Ametystowa

Organizator

Polskie Towarzystwo Informatyczne
Oddział Górnośląski

ul. Lompy 2/10
40-040 Katowice

tel.: +48 32 251 98 11
www: http://www.pti.katowice.pl

Partner Konferencji - Sponsor

Logo DisplayLink

www: http://www.displaylink.pl
email: mariusz.tomaka@displaylink.com